Dünyanın en iyi ses kalitesi!
Widex Unique işitme cihazı modelimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini zaten sunuyorduk. Şimdi ise, iPhone teknolojisi için üretilen en iyi işitme cihazını tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Doğrudan Kablosuz iPhone Bağlantısı!
Yeni Widex Beyond işitme cihazı ile, kullanıcılar artık 2.4 GHz doğrudan bağlantılı benzersiz ve gelişmiş ses kalitesi sağlayan bir cihaza kavuşuyorlar.

Kesintisiz ses iletim özelliğine sahip, isteğe göre kişiselleştirilebilen ve kullananların dinleme ortamları üzerinde tam kontrolünü sağlayan bir uygulama ile, işitme cihazı kullanıcıları her yerde ve her zaman kesintisiz bir şekilde bağlantıda kalırlar.

Ayrıca, yüksek oranda yenilikçi entegre sinyal işleme çip seti tasarımı, %100 bağımsız kanal ayırımı, minimal gecikme filtreleri ve 4 Analog/Dijital dönüştürücüsü ile Beyond, kullanıcılarına bu sektördeki işitme cihazları içinde en net sesi, akışkan ses iletimi sırasında dahi sağladığı da ortadadır.

Widex Beyond sayesinde, kullanıcılar yaşamlarını güvenle ve zahmetsizce kendi tarzlarında sürdürebilirler.1. ÜÇ ADET KABLOSUZ BAĞLANTI SEÇENEĞİ
İLE BİR İLK olan 2.4 GHz kusursuz bağlantı, telekoil ve WidexLink teknolojili, en gelişmiş TRI-LINK™ teknolojisi!

2. MÜKEMMEL UYUM
Pazar lideri WIDEX EASYWEAR yanal geçişi engelleyerek, olağanüstü ses kalitesini muhafaza ederken, mütevazı ve kozmetik olarak göze hoş gelen bir görünüm de sağlar.

3. PİYASADAKİ EN UZUN PİL ÖMRÜ

Günlük kullanımın %25’inde akışkan ses iletimi sağlanırken 1,8 mA güçten daha azını tüketir.

4. KANITLANMIŞ PERFORMANS

Widex U platformunun, restoranlar, konserler ve partiler gibi en zorlu dinleme ortamlarında görevini yerine getirdiği kanıtlanmıştır.

5. TAM KORUMA

Widex nano kaplaması, BEYOND’u içeride ve dışarıda neme karşı korur.

6. TAM ESNEKLİK

Program ayarları, seçim kontrolü veya işitme cihazını sessize alma fonksiyonu için eşsiz bir tasarıma sahip düğmeler.Beyond FS
Widex Beyond FS