Hava Pompası

Kulak arkası işitme cihazı modellerinin birçoğu özel bir kulak kalıbı ile kullanılır. Bu özel kalıpların bir parçası olan hortum ya da ventilasyon (havalandırma) yolunda oluşan kir, nem ve su damlacıkları ses iletimini ya da kalitesini düşürebilir. Bu oluşumları engellemek için hava pompasını kullanarak kolayca temizlik yapabilirsiniz.

Ulaşmakta zorlanacağınız noktaları birkaç hava pompalaması ile kolayca tertemiz yapabilir, kimseye ihtiyaç duymadan basit sorunları kendiniz kolayca çözebilirsiniz.

 

Pil Ölçüm Aleti

Bu pil ölçüm aleti sayesinde pillerinizin doluluk oranını kolayca öğrenebilirsiniz.

Ölçüm yaptığınız pilin doluluk oranını pil ölçüm aletinin ekranında görebilirsiniz, aynı zamanda pil saklama bölümünü kullanarak yedek pillerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

 

Nem Alıcı Kapsül

İşitme cihazınızı ter ve nemden korumanız kullanım süresini ve verimliliğini artırır. Siz ne kadar dikkat etseniz de ortamdaki sıcak, nem ve kulağınızdaki terleme cihazınıza zarar verebilir. En etkili yöntem düzenli olarak nem alıcı ürünler kullanarak işitme cihazınızı korumaktır.

Böylelikle işitme cihazınızı elektronik parçalarında oluşabilecek çürümelere karşı korumuş ve yıllarca sorunsuz çalışmasını desteklemiş olursunuz.

 

Kalıp Temizleme Tableti

Kulak kalıbınız sürekli olarak kulak kanalınızda bulunuyor, bu nedenle sürekli temiz ve hijyenik olmalıdır. Periyodik olarak ılık su ile yıkanması ve temizlenmesi hem sizin sağlığınız hem de kulak kalıbınızın ömrü açısından faydalı olacaktır. Fakat suyla temizlemeyecek kir ve bakterileri ancak özel ürünler kullanarak temizleyebilirsiniz.

Özel temizlik tabletimiz aktif oksijen özelliği sayesinde kulak kalıbınızın üstündeki tüm istenmeyen kir ve bakterileri kolayca temizler.

 

Temizleme Mendili

Gün boyu kulağınızda bulunan işitme cihazınız ve kulak kalıbınız çeşitli etkenlere bağlı olarak kirleniyor. Bu nedenle hem sağlığınız hem de işitme cihazınızın ömrü açısından mümkün olduğunca korumalı ve temiz tutulmalıdır.

Günlük hayatınızda her an yanınızda taşıyabileceğiniz hijyenik temizleme mendili sayesinde ürünlerinizi kolayca silip temizleyebilirsiniz. Böylece hem dezenfekte etmiş hem de uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz.